Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri – En iyi 30 Site

Sadece online anketlere katılarak nakit para ve ödül kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, bu doğru. En iyi anket siteleri, onlara fikrinizi verdiğiniz için sizi farklı şekillerde ödüllendirecektir. Anket doldurarak para kazanmak oldukça ilginç değil mi?

Anket siteleri, görüşlerinizden para kazanmanız için bir dizi farklı yol sunar. Bazı siteler, hediye kartları için kullanabileceğiniz puanlar sunar. Diğerleri size nakit ödeme yapar.

Elbette sadece birkaç soruyu yanıt verdiniz diye zengin olmayacaksınız. Ancak, anketlerden para kazanmak boş zamanlarınızda ödüller kazanmanın kolay bir yoludur. Evet, kartlarınızı doğru oynarsanız, her ay kendi koltuğunuzun rahatlığında için birkaç yüz doları kolayca kazanbilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmanın sizin için uygun olabileceğini düşünüyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri birden fazla anket sitesine katılmaktır. Bu şekilde sürekli bir anket akışına sahip olursunuz. Elbette, saatlerce anket yapmak biraz sıkıcı olabilir, ancak ekstra para kazanmanın kolay bir yolu.

2021’de Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin En İyi Anket Siteleri

Daha fazla uzatmadan, işte bu yılki en iyi anket siteleri listemiz.

1) Toluna

Coca-Cola gibi büyük markalar hakkında fikirlerinizi paylaşmak ve bunun için para kazanmak mı istiyorsunuz? Toluna Influencer’ı olun!

Toluna, üyelerine anketleri tamamladıkları ve arkadaşlarını davet ettikleri için puanlar veriyor. Ayrıca, üyelerin anketler gibi kendi içeriklerini oluşturabilecekleri aktif bir online topluluk da var. Kaliteli içerik için 1.000 puana kadar kazanabilirsiniz.

Anketler genellikle uzunluğa bağlı olarak 15 ila 50.000 puan öder ve günlük çekilişler aktif bir Toluna Influencer’a 1.000.000 puan verir. Puanlarınızı hediye kartları, nakit veya diğer ödüller için kullanın; sizin için hangisi işe yararsa!

2) LifePoints

Her gün ürünler ve hizmetler hakkında fikirlerini paylaşan 70’den fazla ülkede 6 milyondan fazla üyeden oluşan bir topluluğa katılın.

Şirket size e-posta yoluyla anketler gönderir ve katılmaya karar verirsiniz. Bazen faaliyetlerinizi, davranışlarınızı veya alışkanlıklarınızı kaydedeceğiniz “günlükler” alırsınız. Denemek için ücretsiz ürünler de alabilirsiniz. Konular arasında spor, seyahat, sağlık ve günlük yaşamın diğer birçok yönü yer alır.

Ödüller de oldukça güzel. LifePoints kataloğundaki nakit para kazanma dahil yüzlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Puanlarınızı hayır kurumlarına bile bağışlayabilirsiniz.

3) Ipsos i-Say

Ipsos’un i-Say Paneli olmadan en iyi anket sitelerinin listesi eksik kalır. Benim gibi politik bağımlısıysanız, kesinlikle Ipsos’u duymuşsunuzdur. Bu, Türkiye seçmeninin nabzını tutan en büyük anket şirketlerinden biridir. Dolayısıyla, siyasi fikrinizi duyurmak istiyorsanız, buradan başlamak için daha iyi bir yer yoktur.

Tabii ki, Ipsos i-Say Paneli sadece siyasetle ilgili değil. Şirket, büyük markalardan eğlenceye kadar çeşitli fikir anketleri sunmaktadır.

Visa ön ödemeli hediye kartları, nakit ve hediye kartları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca ödül için kullanılabilecek i-Say puanları kazanacaksınız. Ayrıca, aktif kalmak için ek sadakat puanları kazanacaksınız. Yarışmalara katılma şansınız bile olacak!

4) Panel Station

Şirketlerin yeni ürünler geliştirmelerine yardımcı olarak para kazanmak istiyorsanız, Panel Station en iyi anket sitelerinden biridir.

Bir Panel Station panelisti olarak, anketler mevcut olduğunda bildirim alacak ve yalnızca fikrinizi verdiğiniz için puan kazanacaksınız. Puanlar, hediye kartları dahil olmak üzere nakit para veya ödüller için kullanılabilir.

Ayrıca, ürünleri zaman zaman test edebileceksiniz, bu da daha fazla ücretsiz ürün anlamına gelir! Ve tabii ki katılmak ücretsizdir.

5) YouGov

YouGov, siyaset, güncel olaylar, ürünler, markalar ve daha fazlası gibi ilginç konularda görüş almak için binlerce kuruluşla birlikte çalışır. Anketlerin çoğu kısadır ve yalnızca beş ila yedi dakika sürer.

Tamamladığınız her anket için ödüller için kullanabileceğiniz puanlar kazanacaksınız.

YouGov Pulse, internet kullanımınızı izleyen bir uygulamayı indirmek karşılığında puan ödeyen ayrı bir programdır.

Kaydolmak ücretsizdir ve katılmak için e-posta adresinizi veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Tamamlanması beş dakikadan az sürer ve bundan sonra başlayabilirsiniz.

6) MyPoints

MyPoints , normalde online yaptığınız her şeyi yapmak için para kazanmanın harika bir yoludur. Anketleri yanıtlamak, video izlemek, online alışveriş yapmak ve daha fazlası için ücretsiz hediye kartları kazanacaksınız.

Aslında, 24 yıldan beri MyPoints, üyelerine 250milyon dolardan fazla hediye kartı ve nakit dağıttı ! Az miktarda iş için tonla para, değil mi? Oh, ve şirket size ilk beş anketinize katıldıktan sonra 5 $ bonus verecek .

7) Survey Junkie

Survey Junkie hala en sevdiğim anket sitelerinden biri ve ilk kontrol ettiğiniz sitelerden biri olmalı. 3 milyondan fazla üyesi ile aynı zamanda en popüler olanlardan biridir.

Survey Junkie ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri de hızlı ve kolay bir başlangıç sunması. Ücretsiz bir hesaba kaydolun, bir profili doldurun ve hemen profilinizle eşleşen anketleri almaya başlayabilirsiniz. Daha da iyisi, nakit olarak veya hediye kartları için kullanabileceğiniz puanlar kazanacaksınız! İhtiyacınız olan tek şey, yaklaşık 5 $ ‘a eşdeğer olan 500 puandır.

Survey Junkie ile istediğiniz yerden anket doldurarak para kazanamabilir ve bunu yapmak için herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece, hızlı ve kolay para kazanmak için oturabilirsiniz. Cidden, bu kadar basit.

8) Vindale

Vindale Research ile online anket doldurarak para kazanın. Burada dünyanın en ünlü şirketlerinden bazıları tarafından oluşturulan ürünler hakkında anketler alacaksınız. Tamamladığınız her anket için para kazanacaksınız.

Anketler Vindale’nin kaymağıdır, ancak aynı zamanda çalışmalara katılarak, video izleyerek ve ücretli e-postaları okuyarak da kazanabilirsiniz. Artı, bir tavsiye programı var, o yüzden arkadaşlarınızı davet edin.

Vindale Research ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri, nakit sunmasıdır. Diğer bazı anket şirketleri puanlar, ödüller ve hediye kartları sunarken, Vindale araştırması size doğrudan nakit olarak ödeme yapar.

Başlamak için ücretsiz hesabınızı oluşturmanız yeterlidir. Sadece birkaç dakika sürer ve bunu yaptığınızda 1 $ ‘lık şık bir kayıt bonusu alırsınız .

9) Swagbucks

Swagbucks benim favori anket sitelerimden bir diğeri çünkü kazanmanın pek çok yolu var. Anketlere katılarak ödüller kazanırken, internette gezinmek, video izlemek, oyun oynamak ve online alışveriş yapmak için de puan kazanabilirsiniz. Bu seçeneklerin çoğu ücretsiz mobil uygulamada da yerleşiktir.

Swagbucks, uzun süredir piyasadaki en popüler online anket sitelerinden biri olmuştur ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu şirketlerin çoğunda olduğu gibi üyelik her zaman ücretsizdir. Ve teklifler arasında farklılık gösterse de, bazı kazanç fırsatları oldukça kazançlıdır.

10) InboxDollars

InboxDollars, 2021 en iyi anket siteleri listemize girmeye kolayca başarıyor. InboxDollars ile ilgili en sevdiğim şey, puanlarla uğraşmanıza gerek olmamasıdır. Bunun yerine, anketlere katılır ve diğer online etkinlikleri nakit olarak tamamlarsınız. Bu şekilde ne kadar kazandığınızı her zaman tam olarak bilirsiniz.

InboxDollars, kazanmanın birkaç yolunu sunar. Anketler size göre değilse video izleyebilir, oyun oynayabilir ve online alışveriş yapabilirsiniz – her halükarda yapıyor olabileceğiniz her şeyi.

11) SurveyClub

Kazanmanın pek çok yolu olan SurveyClub, en iyi anket sitelerinden biridir. 2005 yılında kurulan SurveyClub, tüketicileri ödüllü anket ve çalışma fırsatlarıyla buluşturan uzun bir geçmişe sahip bir araştırma işe alım platformudur.

Üyeler anketlere ek olarak araştırma panellerine, ürün testlerine, odak gruplarına, klinik araştırmalara ve daha fazlasına katılabilir. Alakalı olduğunda, yerel tabanlı fırsatlarla iletişime geçeceksiniz.

Tabii ki, kayıt olmanın hiçbir maliyeti yoktur. E-posta veya kısa mesaj yoluyla fırsat güncellemelerini almayı seçin. Bu tür fırsatlar ilginizi çekiyorsa, SurveyClub kesinlikle incelemeye değer.

12) Nielson

Nielsen Company’yi daha önce duymuş olma ihtimaliniz çok yüksek. Bunlar, televizyon programları için popüler “Nielsen Ratings” i çıkaran kişilerdir, dolayısıyla bu şirketin yasal olduğunu biliyorsunuz.

Önceden Dijital Ses olarak adlandırılan Nielsen Bilgisayar ve Mobil Panel, diğer bazı anket sitelerinden biraz farklı çalışır. Nielsen Computer and Mobile Panel, anketlere katılmanız yerine, şirketin uygulamasını kullanmayı ve yüklemeyi planladığınız cihazları kaydetmenizi gerektirir. Ardından, normalde yaptığınız gibi internette gezinmek için puan kazanırsınız.

Bir bilgisayarı kaydettirmek için, puanları Nielsen’in aylık 10.000 $ ‘lık çekilişlerine katılmak için kullanabilirsiniz, bu da sizi ayda 1.000 $’ a kadar kazanmaya hak kazanmanızı sağlar. Bir mobil cihazı kaydettirmek, size yıllık 50 $ ‘a varan ödüller ve hediye kartları için kullanılabilecek puanlar kazandırır. Bunun dikkate değer olduğunu söyleyebilirim.

13) PrizeRebel

PrizeRebel, bu yılki en iyi anket sitelerinden biri. Bu site 2007’den beri güçlü, 10 milyondan fazla üyesi var ve 20 milyon $ nakit ve ödül ödedi.

PrizeRebel ile anket doldurarak para kazanmak basittir. Ücretsiz bir hesaba kaydolun ve anketlere katılmaya, videoları izlemeye ve tekliflerden yararlanmaya başlayın. Nakit veya hediye kartları için anında kullanılabilecek puanlar kazanacaksınız.

Kayıt olmak ücretsiz, hızlı ve kolaydır. E-posta adresinizle kaydolun ve hesabınızı onaylayın.

14) MySoapBox

Her gün satın aldığınız, kullandığınız ve yaptığınız şeyler hakkındaki düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşın.

Anketler ve araştırmalar için puan kazanın ve bunları yine de alışveriş yapacağınız yerlerde hediye kartları için kullanın.

14) Harris Poll

Harris Poll Online, anketlerden para kazanmanın başka bir harika yoludur. Bu şirket siyasi bir anket kuruluşu olarak tanınır, bu da kamu politikasını etkileme şansınız olduğu anlamına gelir.

Ancak Harris Poll’in yaptığı tek şey siyaset değil. Harris’te, istediğiniz sayıda pazar araştırması anketine katılabilirsiniz. Şanslıysanız, yerel bir odak grubuna katılmaya bile davet edilebilirsiniz! Çabalarınız için HIPoints kazanacaksınız. Daha sonra bu puanları ödüller ve hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Gizliliğiniz konusunda endişeleriniz varsa, Harris’in bilgilerinizi korumayı ciddiye aldığını bilerek içiniz rahat olabilir. Bazı güvenlik geliştirmeleri, iki faktörlü kimlik doğrulama ve e-posta tabanlı olmayan kullanıcı kimliklerini içerir.

15) Maru

ABD’nin önde gelen pazar araştırma panellerinden biri olan Maru Springboard America, üyelerini markalar, güncel olaylar ve daha fazlası hakkındaki fikirlerini dile getirdikleri için ödüllendiriyor.

Çoğu anket, uzunluk ve karmaşıklığa bağlı olarak 50 ila 500 puan arasında ödeme yapar. 5.000 puana sahip olduğunuzda, bunları 50 $ ‘lık bir hediye kartı veya hayır kurumu bağışı için kullanabilirsiniz.

16) Drop

Drop, burada listelenen diğer anket sitelerinden biraz farklıdır. Anketlere katılarak para kazanmanıza yardımcı olmak yerine, bu uygulama en sevdiğiniz markalardan nakit ödüller kazanmanıza yardımcı olur.

Uygulamayı Apple veya Android cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Uygulamayı geçerli bir kredi veya banka kartına bağlayın, ardından bağlantılı veya uygulama içi teklifler aracılığıyla bakkaliye, kıyafet ve diğer ürünler için alışveriş yaparken puan kazanmak için bu kartı kullanın. Puanlarınızı artırmak ister misiniz? Oyun oynayabilir, anketlere katılabilir veya bir arkadaşınıza öneride bulunabilirsiniz. Hazır olduğunuzda puanlarınızı hediye kartları için kullanın.

17) Panda

En sevdiğim anket sitelerinden bir diğeri de Panda Research. Burada, her biri 25 $ ‘a kadar ödül almak için ücretli teklifleri tamamlayabilirsiniz! Kazandığınız miktar tekliften teklife farklılık gösterse de bu kesinlikle güzel bir değişiklik. Ödemeler ayda iki kez işlendiğinden paranızı almak için o kadar uzun süre beklemenize bile gerek kalmaz!

Ücretli tekliflere ek olarak, Panda Research’te indirimler, kuponlar ve eşantiyonlar da alabilirsiniz. Hatta e-postalarınızı okumak ve arkadaşlarınıza tavsiye etmek için para bile alabilirsiniz!

Kaydolmak hızlı ve kolaydır. Basitçe adınızı, e-posta adresinizi girin ve kısa bir anketi doldurun. Üyelik ücretsizdir ve hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

18) Panel PayDay

Panel PayDay, burada listelenen diğer anket tekliflerinden biraz farklıdır. Kendi anketlerini sunmak yerine sizi diğer anket şirketlerine bağlarlar.

Kaydolduktan sonra, bu site kazanabileceğiniz bir dizi farklı yol sunar. Ödüller değişebilir, ancak en çok kazandıran anketler size her biri 2 ila 7 ABD doları arasında bir netlik sağlayabilir! Daha yüksek ödeme seçenekleri nispeten nadir olsa da, ekstra para kazanmanın kolay bir yolunu arıyorsanız, bu site kesinlikle değerlendirmeye değer.

19) E-Poll

Piyasadaki diğer en iyi anket sitelerinin çoğu gibi E-Poll Anketleri de soruları yanıtlamanız için size ödeme yapar. Fikrinizi iş ve eğlence sektöründeki en büyük şirketlerden bazılarıyla paylaşmanız karşılığında hediye kartlarına veya nakite dönüşen puanlar kazanacaksınız.

20) InboxPays

InboxPays ile ilgili en sevdiğim şey, kazanabileceğiniz yolların sayısıdır. Anketlere katılarak, e-postaları okuyarak, oyun oynayarak, online alışveriş yaparak ve daha fazlasını yaparak başlayın! Demek istediğim, neden katılmak istemiyorsun?

Kazançlarınızı doğrudan nakit olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Ödemeler neredeyse bir maaş çeki gibi ayda iki kez işlenir. Ödemeler değişebilir, ancak teklif başına 10 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz! Bu, muhtemelen zaten online olarak yaptığınız şeyler için ciddi bir nakit.

21) Opinion City

Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, Opinion City sadece fikrinizi verdiğiniz için para kazanmanıza yardımcı olur. Bunu, sizin gibi insanlardan haber almak isteyen en iyi pazar araştırması şirketlerine bağlayarak yapar.

Her zaman olduğu gibi kaydolmak hızlı ve ücretsizdir. Opinion City daha sonra sizi profilinize en uygun anketlerle eşleştirecektir. Markalar, ürünler ve hizmetler hakkında fikirlerinizi belirtin – ardından ödülleri almaya başlayın!

22) MobileXpression

MobileXpression, mobil internet kullanıcılarına özel pazar araştırması yapan bir şirkettir. Sizin için bu, harika ödüller ve hatta nakit kazanma fırsatı anlamına gelir.

Katıldıktan sonra üyelerden MobileXpressions yazılımını mobil cihazlarına veya tabletlerine yüklemeleri istenir. Şirket, katılımınız karşılığında ödüller kazanacağınızı garanti eder. Aslında, sadece bir hafta sonra 10 ABD doları değerinde bir hediye kartı kazanacaksınız! Bundan sonra, yazılımı cihazınızda tuttuğunuz her hafta için ekstra kredi kazanacaksınız.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu platforma katılmak tamamen ücretsizdir. Yine, bu site yalnızca mobil ve tablet kullanıcıları içindir.

23) Opinion Outpost

Opinion Outpost, anketlere katılarak, reklamları izleyerek ve ürünleri test ederek para kazanmayı kolaylaştırır.

Her zamanki gibi katılmak tamamen ücretsizdir. Kayıt işlemi sadece birkaç dakika sürer. Bundan sonra başlamakta özgürsünüz!

24) ClickPerks

ClickPerks’te, ödül kazanmanın ve para tasarrufu yapmanın bir sürü harika yolunu bulacaksınız. Aslında anketlere katılarak, online alışveriş yaparak, video izleyerek, teklifleri keşfederek ve sadece internette gezinerek puan kazanabilirsiniz. Bu ne kadar kolay? Arkadaşlarınızı tavsiye ederek bile kazanabilirsiniz.

Şahsen puanlarınızı nakit olarak kullanabilmeniz harika. Ancak, hediye kartları ve ödüller, bunlara sahip olmayı tercih ederseniz kullanılabilir.

ClickPerks’e katılmak ücretsiz ve kolaydır.

26) Hinster

Hinster ile ekstra para kazanmak çok kolay. Ödeme almak için anketlere katılın ve ürün incelemeleri yazın!

Kayıt basittir ve bir kez girdiğinizde Hinster sizi profilinize göre anket fırsatlarıyla eşleştirecektir. Anketlerin tamamlanması genellikle 15 ila 20 dakika sürer ve her biri için nakit para kazanırsınız. Kişisel deneyime dayalı olarak yüksek kaliteli ürün ve hizmet incelemeleri için de ödeme alacaksınız.

Sonuç

Bol bol ödül kazanmak ve anket doldurarak para kazanmak için en iyi anket siteleri listemizden memnun kalmanızı umuyoruz. Yine, bu sitelerin birkaçına katılmanızı şiddetle tavsiye ederim, böylece sürekli bir anket akışına sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir